Svatba a svatební punčochy

Svatba je životní událost kdy novomanželka musí být nejhezčí na světě. Krásné šaty jsou samozřejmostí, ale k nim potřebujete perfekní doplňky. Proto vám doporučujeme luxusní punčochy od franzouzské firmy Gerbe. Punčochy od této firmy nejde srovnávat s žádnými podobnými. Jedná se o naprostou celosvětovou špičku. Pokud vyzkoušíte příjemné a hebké punčochy Gerbe už nebudete chtít nosit žádné jiné.Punčochy samodržící nebo na podvazky?

Podvazkový pás Gerbe Senasation

Na tuto otázku musíte najít odpověď sama. Některé ženy preferují samodržící punčochy, některé punčochy na podvazky. Rozhodující je, zda vám vadí či nevadí podvazkový pás a nebo samodržící lem. Rozhodně pokud chcete punčochy na podvazky, vyberte podvazkový pás, který vám bude příjemný a nebude vidět přes šaty. Nejlepší podvazkový pás pro svatební obřad je podvazkový pás Sensation od Gerbe. Barva podvazkového pásu může být

Blanc - bíláBlanc
Ecru - krémováEcru
Nuage - tělováNuageSamodržící punčochy Passion 20

Samodržící punčochy Passion 20

Pokud chcete samodržící punčochy s krásným krajkovým lemem podívejte se na punčochy Passion 20. Lehce průsvitné 20 denierové matné punčochy jsou ideální pro svatební obřad. Vyrábí se ve čtyřech barvách, kromě černé si vyberte z těchto:

Blanc - bíláBlanc
Ivoire - slonní kostIvoirePunčochy Passion 20 na podvazky

Podvazkové punčochy Passion 20

Punčochy Passion 20 se vyrábějí i na podvazky. Jsou to také lehce průsvitné 20 denierové matné punčochy v barvách

Blanc - bíláBlanc
Ivoire - slonní kostIvoirePodvazkové punčochy Sun Satin 15

Podvazkové punčochy Sun Satin 15

Opět se jedná o lehce průsvitné tentokrát 15 denierové matné punčochy s vyšším obsahem elastanu. Nyžší DEN způsobí ještě malinko vyšší průhlednost punčoch a elastan dá punčochám větší elasticitu a jemnost. Tyto punčochy mají také zajímavý krajkový lem zdobený květy a imitacemi arabesky. Barvy jsou dostupné opět v odstínech bílé a navíc i 2 tělové:

Blanc - bíláBlanc
Ecru - krémováEcru
Ivoire - slonní kostIvoire
Beige Doré - béžováBeige Doré
Peau Bronzée - bronzováPeau BronzéeSamodržící punčochy Sunlight 15

Samodržící punčochy Sunlight 15

Samodržící punčochy Sunlight 15 jsou narozdíl od předchozích punčoch lesklé. Jinak opět 15 denierové punčochy s noblesním krajkovým lemem. Vyrábí se v širokém spektru barev vhodných jako svatební punčochy.

Blanc - bíláBlanc
Ecru - krémováEcru
Ivoire - slonní kostIvoire
Nuage - tělováNuage
Cannelle - skořiceCannellePodvazkové punčochy Sunlight 15

Podvazkové punčochy Sunlight 15

Poslední punčochy které vám nabídneme jsou podvazkové punčochy Sunlight 15. Jedná se o stejné punčochy jako předchozí, ale na podvazkový pás. Jsou lesklé 15 denierové punčochy s noblesním krajkovým lemem. Vyrábí se v širokém spektru barev vhodných jako svatební punčochy.

Blanc - bíláBlanc
Ecru - krémováEcru
Ivoire - slonní kostIvoire
Cannelle - skořiceCannelleCopyright © 2021 Punčoška.cz. Powered by HDF and Zen Cart